PANEL AHŞAP HAKKINDA

Panel Ahşap, sektörde edindiği 30 yıllık tecrübe ve bilgi birikimiyle, müşterilerine kalıcı çözümler üretmeye devam ediyor. Türkiye’nin en iyi mimarlarının yaratıcı tasarımlarının ve konsept projelerinin üretici uygulamacısı olmaktan gurur duyuyor ve her yeni gün üretim teknolojisini ve kapasitesini geliştirmeye, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla kalitesini yükseltmeye devam ediyor.

Hizmet verdiği süreç içerisinde gerek bölgesel gerekse ulusal çapta ilklere imza atmış olan Panel Ahşap 2001 yılından bu yana Lamine Ahşap Kiriş üretimiyle Türkiye’de çok az bilinen bu sektörü açmakla kalmayıp, ahşabın geldiği son nokta olan bu yapı teknolojisinin kullanımının yaygınlaşması için çaba göstermeye devam ediyor. Aralarında tasarımcı, inşaat mühendisi, kalifiye imalat ve montaj ekibinin de dahil olduğu 50’den fazla çalışanıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık vermeye çalışıyor.

Antalya’ya 25 km uzaklıktaki 8000 m2’lik yerinde, yıllık 2000 m3 üretim kapasitesine sahip olan Panel Ahşap, proje ve imalat sürecinde en son yazılımları kullanarak, uygulama sürecinde her biri konusunda isim olmuş nitelikli tedarikçileri ile çalışarak, sahip olduğu tecrübeyle en zor projeleri bile bitirmekte zorlanmıyor. Ahşabın teknolojiyle birlikte sunduğu bu estetik ve avantajlı halini tasarımlarında kullanarak bizimle beraber bu coşkuyu paylaşan mimarlara, iş sahiplerine ve tedarikçilerimize teşekkür ederiz.